11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Typický pralesní zápas dopadl lépe pro Bory

0

Zápas 11.kola mezi týmy Fc Olší nad Oslavou a Tj Družstevník Bory dopadl lépe pro hostující tým. Ten vyhrál těsně 2:3

Na gól hostujícího Křehlíka z 12.minuty odpověděl domácí Petr Dvořák povedenou střelou k tyči v 35.minutě. Za dvě minuty poté po zmatcích v domácí obraně vrátil vedení hostům z dorážky Zikmund.Úvod 2.poločasu se povedl lépe hostům, kdy v 51.minutě využil zaváhání domácích stoperů  Gregar a zvýšil na rozdíl dvou branek.Nadále měli hosté mírnou převahu,kterou již ale nedokázali zúročit.Ke konci zápasu si domácí vytvořili tlak,který ale vedl pouze ke snížení když se trefil Kaminaras Filippos .V poslední minutě mohli domácí vyrovnat z volného přímého kopu na hranici šestnáctky, ale střela skončila těsně vedle branky.

FC Olší nad Oslavou
Josef Seknička (Olší): Byl to podprůměrný "pralesní" zápas,kde nikdo výrazněji herně nevyčníval