17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

Vedoucí rezerva Hamrů prohrála

0

Čtvrtý celek tabulky z Víru překvapivě vyhrál v Hamrech.

Domácí vstoupili do zápasu velkým tlakem, ale dvě své šance zahodili. Hosté naopak zahrozili dvakrát ze standartních situací a byly z toho dvě branky v síti brankáře Bence. Od 35. minuty se hostům zranil hráč a jelikož neměli nikoho na střídání, dohrávali v deseti. Domácí této situace využili a v 38. minutě snížili na 1:2. Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním zápas otočit, ale z prvního vážnějšího brejku vstřelil branku nejlepší hráč zápasu Konig. Domácím se poté již podařilo jen snížit na 2:3. Hosté konec zápasu zvládli na jedničku a výsledek si zkušeně pohlídali.

FC Hamry nad Sázavou B
Michal Peterka, trenér Hamrů B: Utkání vyhrál šťastnější soupeř, který hrál celý druhý poločas v deseti.

L. Benc [-] - M. Poul [-] (50. J. Kolarik [-] ) , F. Chlubna [-] (85. V. Kříž [-] ) , M. Petrik [-] , J. Sláma [-] - M. Srnský [-] (60. Š. Vrša [-] ) , J. Zeman [-] , F. Navrátil [-] , A. Zátopek [-] - M. Gregar [-] , K. Suský [-]