18.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2017-2018

--

Rutinní výhra brodského céčka

47. M. Satrapa - 24. T. Tůma , 52. P. Novotný , 65. S. Duben , 73. R. Němec , 77. P. Kuchta , 81. T. Tůma
14

Golčovu Jeníkovu před zápasem s favorizovaným Brodem věřil jen málokdo. Předpovědi se naplnily.

Domácí vzdorovali jenom první půli

Do prvního poločasu nevstoupil Golčův Jeníkov vůbec špatně a na místním krásném hřišti hrál s broskými matadory prvních dvacet minut poměrně vyrovnanou partii. Potom však domácí beci neuhlídali nejlepšího střelce soutěže Tůmu a na světelné tabuli naskočilo 0:1. Přestože pak Brod přebral otěže zápasu pevně do svých rukou, do konce poločasu se mu již udeřit nepodařilo a do kabin šly týmy za nejtěšnějšího brankového rozdílu.

Vyrovnání domácích, poté studená sprcha v podobě pěti gólu hostí

Když krátce po změně stran ve 47. minutě vyrovnával domácí Satrapa, možná nejen on začínal pomýšlet na senzaci. Vystřízlivění však bylo kruté. Již za pět minut si hosté opět vzali vedení na svou stranu zásluhou Novotného. Po hodině hry se prosadil Duben, legendární brankář, hrající tentokrát v útoku. Další branky pak přidali Němec, střídající Kuchta a nakonec v 81. minutě uzavřel skóre zápasu svou druhou trefou Tůma. Jeníkovským zkrátka ve druhém poločase došly síly a ačkoliv poměrně dlouho drželi nadějný výsledek, nakonec Brodu podlehli 1:6.

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Marek Satrapa, útočník: Soupeř byl fotbalovější a zkušenější, ale přesto si myslíme že jsme s nimi mohli uhrát lepší výsledek.

FC Slovan Havlíčkův Brod C
Pavel Kuchta, záložník: Golčův Jeníkov má vyměněný mančaft, čekali jsme že nás ti mladí kluci uběhají, ale to se nestalo. Domácí se drželi do 20. minuty, potom jsme již zápas kontrolovali.

V. Skala [-] - M. Zelený [-] (58. D. Skála [-] ) , V. Koubek [-] , L. Dvořák [-] (65. P. Prodaniuk [-] ) , D. Jelínek [-] , T. Koten [-] (71. V. Svoboda [-] ) , P. Dobrý [-] (75. J. Krekhovetsky [-] ) , J. Miřácký [-] , D. Karlík [-] (58. P. Váňa [-] ) , D. Novotný [-] , M. Satrapa [-]

J. Holcman [-] - M. Fišer [-] , J. Soukup [-] , D. Henek [-] , P. Novotný [-] - J. Tuhý [-] , M. Klofáč [-] , T. Tůma [-] , R. Němec [-] - P. Nechvátal [-] , S. Duben [-] (66. P. Kuchta [-] ) -

ŽK: 72. P. Dobrý .
Hráči zápasu: S. Duben , T. Tůma .
Místo: Golčův Jeníkov. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav - BOHUNĚK Miloslav, FOUSEK Martin.