18.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2017-2018

51. D. Kufr
14

Okrouhlice na jaře body nesbírá zrovna ve velkém, zato Víska je zatím stoprocentní. Oba tyto fakty platí dále i po jejich vzájemném střetnutí

První půle bez branek

Již od samého začátku jsme mohli vidět obraz hry, který vydržel po celý zápas. Hostující Víska byla lepší na balonu a v kombinacích, domácí se zase snažili udeřit ze standardních situací a zúročit svoji výškovou převahu. Ani jednomu týmu se však do poločasu branku vstřelit nepodařilo.

Jediný gól a neproměněná penalta

V 51. minutě padl první a jediný gól zápasu. Kufr vyuzil hrubky v obraně domácích a donesl klid na kopačky Vísky. Okrouhlice se hnala za vyrovnáním a největší příležitost za celý zápas k tomu měla v 65. minutě, kdy po faulu na domácího útočníka sudí nařídil pokutový kop. Brankář Lukeš se však vytáhl, vystihl směr střely a penaltu zlikvidoval. Zápas pak získal na tempu a bojovnosti. Tlak domácích vrcholil v samém závěru zápasu, kdy zahrávali tři rohy po sobě a ve vápně byli všichni hráči včetně brankáře Neuvirtha. Vyrovnat se jim však nepodařilo a zápas tak skončil 0:1.

TJ Sokol Okrouhlice
Jakub Neuvirth, brankář: Za mě remízový zápas. Víska byla lepší kombinačně, my hrozili ze standardních situací. Vrcholem byla neproměněná penalta, která rozhodla o osudu utkání.

Sokol Víska z.s.
Lukáš Málek, záložník: S výhrou z Okrouhlice jsme maximálně spokojeni. Jelikož jsme věděli, že Okrouhlice doma ještě neprohrála. Nebylo to lehké utkání. Řekl bych, že za druhý poločas jsme si vyhrát zasloužili.

J. Neuvirth [-] - M. Vydrář [-] , M. Beránek [-] , L. Červený [-] , P. Čejka [-] - P. Beránek [-] , J. Beránek [-] (73. J. Švec [-] ) , M. Janda [-] (31. T. Jelínek [-] ) , D. Prášek [-] - J. Matějka [-] (80. J. Zadina [-] ) , Z. Dolejší [-]

Z. Lukeš [-] - L. Fikar [-] (73. ) , D. Kufr [-] , L. Málek [-] (73. M. Benák [-] ) , M. Houdek [-] , P. Lacina [-] , R. Hýbl [-] (80. A. Filip [-] ) , B. Psota [-] , J. Krupička [-] , R. Sadílek [-] , J. Šlechta [-]

ŽK: 58. L. Červený , 72. J. Beránek , 85. Z. Dolejší , 90. P. Čejka - 19. M. Houdek , 86. M. Benák .
Hráči zápasu: P. Beránek - R. Sadílek , B. Psota .
Místo: Okrouhlice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Bouda Josef - KOPECKÝ Milan, SOMMER Petr (N).