15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

Přestřelku rozhodl Matuška

0

Vlachovice vybojovaly vítězství v závěru zápasu.

Než se diváci a aktéři zápasu rozkoukali, dostal hosty do vedení střelou z přímého kopu Svoboda. Rychlá branka domácí nezaskočila a do přestávky stačili výsledek otočit. Když ve druhém poločase zvýšil na 3:1 Kučera, zdálo se, že Vlachovice pohodlně dokráčí ke třem bodům. Vír však dokázal dvěma rychlými trefami po sobě vyrovnat a tím dostal zápas nový náboj. Šance se střídaly na obou stranách a o výhře domácích rozhodla šťastná střela o tyč střídajícího Matušky.

TJ FC Vlachovice
Petr Karel, trenér Vlachovic: Byli jsme lepším týmem, vítězství jsme vybojovali v závěru.

Jiskra Vír B
Haluška Martin, kapitán Víru: Na hrbolatém terénu se hrál špatný fotbal. Domácí rozhodli v závěru zápasu.

J. Petr [-] - J. Hamřík [-] , R. Smejkal [-] , R. Kučera [-] (78. D. Matuška [-] ) , J. Šandera [-] (75. T. Beneš [-] ) - M. Petr [-] , M. Němec [-] , H. Kura [-] , L. Gabriel [-] - J. Nečas [-] , T. Hiesböck [-]

J. Skoumal [-] - M. Haluška [-] , E. Čech [-] , J. Dufek [-] , J. Dufek [-] - P. Macháček [-] (46. V. Oliva [-] ) , F. König [-] , V. Skoumal [-] , M. Svoboda [-] (61. A. Horák [-] ) - J. Martínek [-] (46. Z. Hovorka [-] ) , J. Kluj [-]

ŽK: 1. R. Smejkal , 80. R. Kučera .
Hráči zápasu: L. Gabriel , R. Kučera .