12.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Bohdalov přesvědčivě porazil Bobrovou

0

V zápase dvou sousedů tabulky se čekal vyrovnaný souboj, který však jednoznačně vyzněl pro domácí tým.

V docela pohledném utkání měli domácí více ze hry. Hosté sice dobře kombinovali, ale jejich koncovka byla žalostná. Ve 20. minutě šel Bohdalov do vedení, když se střelou z velkého vápna trefil přesně k tyči Novotný. Do kabin se šlo za stavu 2:0. To se hlavičkou pod břevno trefil syn automobilového závodníka Bohumil Křesťan. Po změně stran se nadále trefovali domácí. V 61. minutě Hanych proběhl z levé strany, napřáhl z hranice šestnáctky a balón zaplul k tyči. To už Bohdalov vedl o tři branky. Když po rychlé kombinační akci Vytlačil hlavou uklidil míč za Smažilova záda, nebylo o vítězovi pochyb.

Sokol Bohdalov B
Neuman Jaroslav, trenér Bohdalova: Zatím se nám doma docela daří a doufáme, že nám to vydrží po zbytek sezóny.