24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

„One man show“ Jakuba Rejdy v prvním poločase rozhodlo o vítězství Víru

17. J. Rejda , 19. J. Rejda , 23. J. Rejda , 45. J. Rejda , 70. O. Rychlý
0

Křižanov B si prohrou zkomplikoval situaci v boji o záchranu, naopak Vír posílil výhrou postupové naděje.

Domácí hráči hned po úvodním hvizdu převzali otěže utkání a prakticky celý zápas kontrolovali. Kombinační hrou hosty jasně přehrávali a vytvářeli si jednu šanci za druhou. První poločas byl především ve znamení střelecké „one man show“ Jakuba Rejdy. V 17. minutě doklepával po pohledné akci do prázdné branky. O dvě minuty později vymetl ze 30 metrů pavučinu branky Křižanova. Za další čtyři minuty zkompletoval hattrick tečí z přímého kopu. Svůj brankový apetit završil těsně před přestávkou, kdy z tresňáku nadvakrát prostřelil zeď. Ve druhém poločase domácí polevili. Hosté z Křižanova si vytvořili pár střeleckých příležitostí, žádná z nich se však neujala. Výsledek na konečných 5:0, tak upravil po závaru před brankou hostů Rychlý.

Jiskra Vír
Marek Matuška, trenér Víru: „Celé utkání jsme bezpečně zvládli a pohodlně zvítězili.“

SK FC Křižanov B
Richard Lavička,Křižanov B: „Náš nástup do zápasu a důraz v osobních soubojích byl velmi špatný. Domácí tým byl o třídu výš. Ve druhé půli domácí ubrali a my jsme mohli v závěru alespoň zkorigovat výsledek. Bohužel jsme neproměnili žádnou šanci. Gratulujeme soupeři.“