20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2014-2015

--

V zápase bohatém na branky vyhrál Radostín

71. T. Hrad , 80. P. Kolouch - 42. M. Gregar , 62. M. Homola , 89. D. Toman
0

Domácí Měřín stihl vyrovnat náskok Radostína, ale minutu před koncem se přece jen radovali hosté a odvážejí si překvapivě tři body.

Po vyrovnané hře v prvním poločase zatáhli hosté ve 42 minutě balón  po pravé straně a odcentrovali. Míč propadl obranou a Martin Gregar skóroval 0:1. Po špatné hře obou mužstev na začátku druhé půle domácí faulovali před vápnem. Soupeř kopal přímý kop. Po vyražení míče domácím gólmanem dorazil střelu Homola 0:2. Teprve potom se Měřín probral a v 71. minutě snížil brankou  Hrada. V 80. minutě vyrovnal po střele z vápna Petr Kolouch. V samém závěru po chybě domácí obrany a brankáře rozhodl v 89. minutě Toman.

TJ Jiskra Měřín B
Stanislav Bartušek: Remíza by zápasu slušela víc, ale hosté spravedlivě vyhráli.

J. Chvátal [-] - P. Kolouch [-] , L. Štreit [-] , P. Král [-] , D. Horák [-] - F. Panáček [-] , P. Pospíchal [-] , T. Uchytil [-] , T. Hrad [-] - M. Coufal [-] (46. V. Crkal [-] ) , D. Hrůza [-]