14.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2017-2018

--

--

Duel tabulkových sousedů skončil výhrou Borotína

5

" Pevně věřím, že ztracené body získáme v dalším utkání," hodnotil po utkání kouč domácích Moravec.

SK Ratibořské Hory B
Roman Moravec (trenér): Do utkání se sousedem v tabulce jsme nevstoupili příliš aktivně a do 7. minuty měl náš soupeř převahu. Poté jsme převzali iniciativu my a začali jsme si vytvářet i gólové šance. Měli jsme i několik tutovek v podání Jana Vaňka a Tomáše Vocílky, gólman soupeře ale naše střely kryl. Náš soupeř hrozil z náhodných protiútoků a do velké šance se dostal ve 31. minutě, náš brankář ale jejich šanci vychytal. V poslední minutě prvního poločasu ale hosté po našem nedůrazu ve vápně bohužel skórovali. Druhý poločas zůstal za očekáváním toho prvního, a to přesto, že jsme bojovali a chtěli jsme výsledek utkání zvrátit. Uchýlili jsme se ale k nakopávaným míčům a ty postrádaly přesnost a vracely se na naši polovinu. V 82. minutě došlo po brejku soupeře a nedorozumění v naší obraně k navýšení vedení hostů na 0:2. Přes naši snahu jsme se pak již do žádných větších šancí nedostali. Hráčům děkuji za účast a nasazení v teplém počasí a našim fanouškům za povzbuzování. Pevně věřím, že ztracené body získáme v dalším utkání, ve kterém nastoupíme v sobotu 28.4. od 17.00 hodin na Svépomoci proti mužstvu SK Červený Kůň Tábor.

T. Hoffmann [-] - T. Pechánek [-] , P. Komárek [-] , R. Pechánek [-] , T. Kučera [-] (46. F. Růžička [-] ) , L. Balík [-] (46. D. Feichtinger [-] ) , S. Katolický [-] , T. Vocílka [-] , J. Vaněk [-] , M. Blovský [-] (75. L. Jelínek [-] ) , M. Průcha [-] (86. J. Slunečko [-] )