20

Janov - Povedená mezihra, jen ta koncovka pokulhávala. Kolik už bodů takto Janovští ztratili. To mohli napravit v domácím zápase, kde proti ním stály Roztoky. Nepříjemný soupeř, který nyní vyšel gólově naprázdno, a tak odjížděl domů s prázdnou.

Janov ukázal, kdo je doma

Janov do zápasu naskočil naplno a hned od první minuty se ujal režie. Dvě šance, které měl Konvalinka a  M. Bradáč, zůstaly nevyužity. Skóre se změnilo ve 27.min, když M. Bradáč vystihl rozehrávku roztocké obrany a řítil se na brankáře. Připravil míč Konvalinkovi a ten proměnil - 1:0. Roztoky hrozily převážně ze standartních situacích.

Ve 40.min. se po chybě obrany hostí dostal k míči opět M. Bradáč a šel opět sám na Vrábíka. Tentokrát to vzal na sebe a nemýlil se - 2:0. Ke konci poločasu přišla sporná situace, ve které se rozhodčí rozhodl tak, jak se rozhodl a nařídil pokutový kop proti hostům. K penaltě se postavil Melč a proměnil - 3:0.

Kopáček udržel nulu

Druhý poločas nabídl podobný obraz hry, Roztoky si vytvořily několik slibných šancí, u kterých stál na konci bezchybný Kopáček. Janov si také nadále vytvářel šance, ale taky neuspěl. To se změnilo až v 83.min, kdy střídající Čuda našel krásně před brankou Konvalinku a ten dal svůj druhý gól a zároveň poslední v zápase - 4:0.

Autor: Jakub Kail, upraveno redaktorem

Sokol Janov
Jakub Kail, záložník: "Byl to můj první zápas s kapitánskou páskou a hned vítězný, zároveň taky poslední asi. Hráli jsme jako každý zápas od začátku druhé poloviny sezóny, jasně jsme přehráli soupeře. V tomhle zápase se nám oproti minulým podařilo využít naše šance a zaslouženě jsme zvítězili. Mrzí mě, že jsem musel opustit hřiště z důvodu zranění a asi se na něj nějaký čas nepodívám. Doufám, že se Janovu bude dařit i beze mě."

Počet diváků: 60. Rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - SKOUPÝ Lukáš (N), HŮLA Pavel (N).