Pustověty nadále pokračují v povedené sezóně, Sýkořice ale kousala

65. P. Kovařík , 90. P. Linc - 17. M. Šimon , 31. R. Truksa , 48. J. Bauer
20

Sýkořice - Pro domácí velmi těžké utkání, ve kterém ale chtěli bodovat. Soupeřem byly Pustověty, které byly namlsané po výhře nad Janovem a chtěly přidat další. To se také povedlo, i když to v Sýkořici nebylo nic jednoduchého.

Dvougólové vedení Pustovět

První poločas patřil hostujícímu celku, který poslal do vedení přesným zásahem v 17. min Šimon - 0:1. Snažení Pustovět pokračovalo a minutu po půl hodině hry udeřil i kanonýr Truksa - 0:2. Jelikož Sýkořice v prvním poločase nenašla odpověd na dvě branky soupeře, tak šla do kabin s dvougólovým mankem.

V závěru se červenalo

Sýkořice šla do druhého poločasu s jasným cílem - vstřelit kontaktní branku a pokusit se vyrovnat. To se nepovedlo, neboť už po třech minutách poslal do třígólového trháku svůj tým Bauer - 0:3. Místo toho, aby si Pustověty zápas pohlídaly a dohrály ho s klidem, dovolily soupeři skórovat. V 65. min. se po rohovém kopu prosadil Kovařík - 1:3. Tentýž hráč ale v poslední desetiminutovce zamířil pod sprchy.

Kontaktní branka přišla v samém závěru v deseti lidech, když se prosadil P. Linc - 2:3. Poslední šancí byl rohový kop po přiznanání teče Beneše, ale z něj domácí branku netrefili, a tak všechny body odjely do Pustovět.

Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠMÍD Rudolf - TICHÝ Martin, KALAJ René.