V Rynholci rozhodla brzká branka Roušavého

25

Rynholec - Na své umělé trávě přivítal Baník svého soupeře z Lišan, který je na dobré vlně. Svěřenci Václava Švelcha, ač bez jeho přítomnosti, si odvážejí z Rynholce cenné tři body.

Podrobnosti připravujeme...

SK Lišany
Jiří Jelínek, útočník: "Dnes byl k vidění fyzicky náročný zápas, domácí hráli hodně do těla. Nám se podařilo hned na začátku vstřelit gól a nebýt trošku zbrklosti mohli jsme přidat i pojistku. Domácí měli druhou půli více ze hry, ale nějakou vyloženou tutovku si nevytvořili, takže body si vezeme do Lišan."

Počet diváků: 67. Rozhodčí: SVOBODA David - ŠVÁCHA Josef, POLÍVKA Zdeněk.

29. 4. 2018 20:56
Jiří Jelínek Sk Lišany:

dnes byl k vidění fyzicky náročný zápas, domácí hráli hodně do těla. Nám se podařilo hned na začátku vstřelit gól a nebýt trošku zbrklosti mohli jsme přidat i pojistku.

Domácí měli druhou půli více ze hry, ale nějakou vyloženě tutovku si nevytvořili, takže body si vezeme do Lišan.
Hráč utkání - hosté: Daniel Roušavý
Hodnocení hráčů - hosté: Zdeněk Řepka - 8, Miroslav Chládek - 8, Lukáš Řepka - 8, Jan Paseka - 8, Jakub Feher - 8, Patrik Ledvinka - 7, Martin Medřický - 8, Daniel Roušavý - 9, Jiří Jelínek - 7, Václav Mutinský - 8, Josef Karvai - 7, Jakub Hamouz - 8, Jaroslav Haifler - 8, Radek Žalud - 8,

Funkcionář, Trenér, Zpravodaj - FC Olešná | Středočeský | Rakovník

Redakce Rakovník

Expert: Alžběta Brabcová

Lišany jsou na vítězné vlně, tento rozjetý vlak se nezastaví ani na umělé trávě.

Lišany se namlsaly proti Kroučové a jsou v herní pohodě. Baník schytal bůra v Senomatech a já si myslím, že vyjde naprázdno i nyní. Řepinho to zamkne!

Tohle je spíš srdcovka; kdysi v pravěku jsem tu poprvé hájil branku hostí, když mě chlapi vzali s sebou, bo neměli gólmana (tehdy jsme hráli 1:1). Věřím, že se kluci po minulém kole budou chtít vytáhnout i na Baníček a přinejmenším neprohrají...

Hráč, Funkcionář, Administrátor klubu - TJ Sparta Lužná | Středočeský | Rakovník