Jeviněves padla počtvrté v řadě

7

V netradičním čase 10:30 nastoupil domácí Liběchov proti Jeviněvsi. Liběchov potřeboval zvítězit aby se udržel těsně nad pásmem sestupu, Jeviněves zase chtěla utnout šňůru 3 proher. Jenže nedokázala se sejít ani v plném počtu a tak nastoupila jen v deseti. Hned v úvodu se prosadil po rohovém kopu Hángoc, rohy dělaly Jeviněvsi obecně velké problémy. Druhou branku vstřelil také Hángoc a také hlavou když zůstal na zadní tyči zcela nehlídaný. Jeviněvští dokázali snížit Honzou Broftem, který dostal od Jirky Kokšála míč na vápno a vystřelil přesně k tyči. Takto skončil poločas a mohlo se zdát, že hosté, ač nekompletní, domácí ještě pěkně proženou. Opak byl pravdou. Druhý poločas jasně režíroval Liběchov, nasázel Jeviněvsi 5 branek a spoustu dalších šancí ještě neproměnil. Celkem se trefil 4x Hladká a tři branky vstřelil Hángoc. Hosté se zmohli jen na červenou kartu za nadávku rozhodčímu a dohrávali tak v devíti. A připsali si již čtvrtou porážku za sebou, přičemž obdrželi 22 branek. Zamyslel bych se tak minimálně nad změnou na brankářském postu..

Autor: Jaroslav Kysela