Čečelice jasně přejely Jeviněves

7

Hosté v zápase paradoxně vedli, pak ale přišla domácí sprcha...

TJ Sokol Jeviněves
Jaroslav Kysela: V sobotu 19.5.2018 hostily v tabulce druhé Čečelice Jeviněves, které se sešlo spoustu omluvenek z různých důvodů. Jeviněvští tak nastoupili v devíti hráčích - borcích jimž patří poklona za bojovnost s jakou soupeři čelili, třebaže konečný výsledek 6:1 tomu nenapovídá. I když od začátku byla převaha domácích Čečelic zjevná, dostali se po souhře Broft-Černý a zakončení prvně jmenovaného, do vedení hosté. Do poločasu ale domácí dokázali třikrát skórovat což je dostalo do sedla. Dalších několik šancí domácí ještě neproměnili, i tak se ale oslabení hosté drželi, snažili se o útočné výpady a celkově hráli fotbal. Podobně to vypadalo ve druhé půli, velká převaha domácích, kteří se valili na hostující branku protože Jeviněvští se sympaticky stále snažili útočit namísto aby betonovali svou obranu. Nutno podotknout že fotbalovost Čečelic byla na vyšší úrovni a tak si zcela zaslouženě uhráli vítězství 6:1. Jeviněvské v příštím kole čeká nejtěžší možný soupeř – vedoucí tým tabulky kralupský Kaučuk.

TJ Sokol Čečelice
J. Fryk [-] - D. Černý [-] , T. Kolínský [-] , M. Hubáček [-] (85. J. Čaban [-] ) , P. Resl [-] , P. Zeman [-] , J. Szen [-] (65. D. Prejza [-] ) , P. Čermák [-] , J. Zeman [-] (46. J. Nevím [-] ) , V. Novák [-] (46. M. Černohlávek [-] ) , J. Kábrt [-]

J. Kysela [-] - D. Velický [-] , M. Černý [-] , M. Schoř [-] , J. Kokšal [-] , J. Broft [-] , P. Macák [-] , J. Šelicha [-] , F. Tyle [-] , M. Paul [-] , M. Janovský [-]

ŽK: 50. J. Szen , 77. D. Prejza - 57. J. Broft .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: DEMETER Martin - POLIČKA Pavel (N), KYSELA Jaroslav (N).