21.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Tatran zahazoval šance, radovaly se Zlonice

12. J. Melichar , 37. L. Gil , 40. P. Bakos
4

Zlonice - V dalším kole I. B třídy odjela rezerva Tatranu na hřiště zachraňujících se Zlonic a duel nezvládla hlavně díky neproměňováním šancí.

Kubina měl slabší den

Rezerva Tatranu v tomto zápase dostala nejen lekci z produktivity, ale také poznala, jak se hraje o body. Od prvních minut sice byla fotbalovější a měla více šancí, ale koncovka a touha vstřelit góly byly na straně domácích. Ti šli do vedení již po dvanácti minutách po standardní situaci. Při zakončení neměl čisté svědomí ani brankář Kubina – 1:0. V dalších minutách měli hosté několikrát šanci na srovnání, ale Kokarev, Tauš a ani Pidrman neproměnili. Závěr poločasu hostům vůbec nevyšel. Nejprve domácí po další standardce, kde opět zaváhal Kubina společně s bránícími hráči, zvýšili – 2:0. Pět minut před koncem překvapila Kubinu střela z pětadvaceti metrů – 3:0.

Druhá půle nic nepřinesla

Druhý poločas sice byl ve znamení tlaku hostů, ale chyběla přesnější finální přihrávka i touha více se poprat v pokutovém území domácích. Ti díky bojovnosti uhájili vítězství a získali cenné body.

TJ Tatran Rakovník B
Miroslav Hájek, obránce: "Ostuda, hrůza – ve Zlonicích se snad ani prohrát nedalo. Rozhodla nedůslednost našich obránců při bránění standardních situací a slabší den Michala Kubiny. To ale neznamená, že za prohru může Michal. Je to kolektivní ostuda a vinu neseme všichni."