23.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

--

--

Valeč dala v utkání 4 góly, 3 do sítě domácích a jeden do vlastní a získala důležité 3 body

36. J. Pokorný (vl.) - 58. M. Kárník , 83. D. Procházka , 88. M. Ludvík
0

Valeč v utkání vstřelila všechny branky a po vyloučení domácího golmana získala důležité 3 body v boji o záchranu.

Utkání se hrálo na mokrém povrchu a to taky ovlivnilo celé utkání. První poločas byl plný nepřesností a kromě vlastní branky z rohu, kterou si dal soupeř se nic nedělo.
Hned při rozehře druhého poločasu poslal středopolař krátkou náhru gólmanovi a ten za cenu faulu zastavil pronikajícího hráče.Bylo z toho vyloučení a pokutový kop. Do branky se postavil jeden z hráčů a bylo jen otázkou kdy soupeř udeří. V deseti lidech domácí hráli lépe jak v plném počtu a měli i více šancí, které bohužel neproměnili a proto utkání skončilo 1:3.