26.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Spartak získal bonusový bod se Lhotou

14

Příbram - Duel dvou týmů horní poloviny tabulky mezi Spartakem Příbram a Lhotou nepřinesl rozhodnutí po devadesáti minutách.

Hrálo se prakticky bez šancí

Od prvních minut bylo vidět, že Lhota nepřijela hrát otevřený fotbal, ale čekala spíše na rychlé protiútoky. S míčem tedy více hrál Spartak, ale ani domácí fotbalisté se příliš do šancí nedostávali. Proti jediné domácí šanci se vyznamenal Vošmík.

V závěru vyrovnal Šalamoun

Ani po změně stran se na hřišti nic nezměnilo. Příbramští se snažili vstřelit úvodní branku, šancí bylo o něco více než v prvním poločase, ale hosté výborně bránili. V 57. min. se domácí přeci jen dočkali a to po rohovém kopu, po kterém se prosadil Krejča - 1:0. Hostující trenér oživil hru, když poslal na hřiště Borka a Lhota začínala ovládat střed hřiště. V 89. min. se hosté dočkali vyrovnání, když se hlavou trefil Šalamoun - 1:1

Penalty vyšly lépe domácímu celku, hosté dvakrát neproměnili. Rozhodující pokutový kop byl z kopaček

Spartak Příbram
Marek Zárybnický, trenér: "Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř, který je právem v popředí tabulky, ale několikrát jsme si vyzkoušeli, že se můžeme při správném přístupu rovnat se všemi. První poločas jsme měli jednu tutovku, kterou ale brankář chytil. Ve druhém poločase jsme bušili do zavřené obrany soupeře, výborně bránili a odolávali. Po úvodním gólu přišel na hřiště Borek a tahali jsme za kratší konec. Na hřiště byl poslán ale Matěj Rampa, který měl hlídat právě bývalého ligistu Borka. Matěj úkol splnil a vše nasvědčovalo tomu, že zápas zvládneme. Bohužel jsme udělali chybu, kterou soupeř využil a vyrovnal. Penalty nám opět vyšly a připisujeme si dva body. Vážíme si toho, ale chtěli jsme více, protože vítězství za tři body by nás posunulo právě před Lhotu."

M. Solnař [-] - O. Matějka [-] (46. O. Šváb [-] ) , P. Červeňák [-] (57. D. Hájek [-] ) , V. Machač [-] , A. Bábíček [-] (85. J. Trefný [-] ) , M. Vašek [-] (72. M. Rampa [-] ) , D. Morav [-] (46. J. Voříšek [-] ) , M. Suchý [-] , V. Ševr [-] , A. Rampa [-] , J. Krejča [-]