--

Lídr padl s Turnovem

7

report...

Domácí vstoupili do utkání bez několika opor, získali sice územní převahu, ale před brankou soupeře příliš nebezpeční nebyli. Navíc hosté již v 9. minutě měli velkou šanci, kterou ale výtečným zákrokem zmařil gólman Vašíček. O dvě minuty později si naskočil na centrovaný míč Trupl, ale hlavou poslal míč nad branku soupeře. Ve 27. minutě po rohovém kopu centrovaný míč zužitkoval turnovský Špína a otevřel skóre utkání. Domácí ohrozili výborného Hyku v turnovské brance skákavou střelou Poláka, ale byl z toho jen rohový kop. Pět minut před přestávkou po individuální akci nasměroval Petrlák míč do šibenice živanické branky a bylo to 0:2.

Po přestávce domácí postupně prostřídali pět hráčů, získali značnou územní převahu, jejich akce byly mnohem nebezpečnější, zejména centry Petruse „měly oči“, ale v obraně disciplinovaný soupeř si dvougólový náskok uhájil.