--

--

Letohrad prohrál v Krátnohách

8

V nedělním utkání rozhodla o bodech pro domácí tým větší agresivita v pokutovém území a přesnost v zakončení. Domácí kromě 2 branek nastřelili ve druhém poločase ještě 2 břevna a tak jejich vítězství mohlo být ještě výraznější. Domácí dlouho neotáleli a už v 6 minutě se radovali z vedení .Po centru z pravé strany se hlavou prosadil Gidion. Ve 12.minutě přišla šance pro hosty,ale zblokovanou střelu Kabourka vyrazil Mačí na roh. Domácí přidali ve 31 minutě druhou branku.Po nedůrazném odkopu se dostali domácí k míči a po rychlé kombinaci se prosadil Štoček. Hosté se snažili vstřelit kontaktní branku, ale Čada ani Kabourek se v zakončení neprosadili. V závěru 1. poločasu měl na kopačkách 3 branku domácí Krejčík, ale střelou z voleje těsně minul Volšíkovu branku. Ve druhém poločase domácí promarnili hned v úvodu 2 příležitosti k navýšení vedení. Nejprve Krejčík z otočky nastřelil břevno a v 59.minutě Štočkova střela z velkého vápna skončila na stejném místě.K dramatické koncovce přispěl střídající Preclík, který umístěnou střelou k tyči snížil na 2:1.V závěru zápasu se Letohrad tlačil do zakončení. Domácí si vedení pohlídali a zaslouženě zvítězili.

FK Kratonohy
Zbyněk Dujsík, trenér Kratonoh:: „Šancí jsme měli minimálně na dva zápasy. Jenže jsme proměnili jen dvě a v závěru se obávali o výsledek.“

FK Letohrad
František Dvořák, trenér Letohradu: „Byl to vyrovnaný zápas. Domácí však měli větší touhu a agresivitu v obou vápnech.“

J. Mačí [-] - T. Kabeláč [-] , M. Kouřil [-] , M. Tulach [-] (46. J. Kábrt [-] ) - K. Krejčík [-] (67. D. Ličman [-] ) , D. Čada [-] , D. Novák [-] , D. Brunclík [-] (84. L. Trnka [-] ) , O. Kraják [-] (89. D. Kuťák [-] ) - P. Jimmy [-] (77. P. Čihák [-] ) , J. Štoček [-]