20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

TJ Sokol Pyšel : TJ Myslibořice

0

Po vyrovnané první půli se zdálo, že zápas bude remízový. Ve druhé domácí přidali na obrátkách a hosté si nakonec odváží domů debakl 7:1

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie. Po změně stran, domácí v rozmezí 11-ti minut zasadili soupeři KO v podobě 5-ti gólů a bylo o osudu utkání rozhodnuto, soupeř už jen utkání po 4. inkasované brance dohrával a domácí už také polevili, proto se konečné skóre dokonce utkání změnilo už jen jednou, kdy se prosadil střídající Petr Žák.

TJ Sokol Pyšel
Šabacký Miroslav: Bylo pro mě překvapením, že jsme utkání zvládli a vyhráli 7:1, chybělo 6 hráčů ze základní sestavy. Zastoupili je kluci z béčka, kteří předvedli ve většině případů lepší výkon, než naši hráči z áčka. Takže jsem spokojený, jak s výsledkem, tak s předvedenou hrou.

TJ Myslibořice
Martin Čapoun - asistent trenéra: K zápasu jsme odjížděli s problémy hráčského ražení. První poločas byl vyrovnaný a když jsme "šaťňáka" vstřelili my vypadalo to nadějně, ale branku do kabiny jsme v nastavení prvního poločasu dostali my. Na začátku druhého poločasu se nám zranili dva hráči a poté přišla smrtelná desetiminutovka, ve které jsme dostali 5 branek. Jakýsi kolaps, takže nám domácí vrátili podzimní porážku, mohlo to být dokonce stejným poměrem, kdyby proměnil brankář Radek Vodička v poslední minutě penaltu. Gratulujeme soupeři. Každá série jednou končí.

L. Teplý [-] - R. Šoukal [-] , L. Šoukal [-] , J. Hejátko [-] , O. Adam [-] - D. Šabacký [-] , M. Kubín [-] (60. D. Šubert [-] ) , F. Dvořák [-] (75. P. Žák [-] ) , D. Kudrna [-] - I. Nováček [-] , L. Hadraba [-]

R. Vodička [-] - M. Šoustal [-] , T. Palát [-] , V. Mrňa [-] , T. Pekárek [-] - M. Pevný [-] , J. Horák [-] , L. Svoboda [-] , J. Blatný [-] (46. T. Krajčo [-] ) - B. Mencák [-] , A. Pekárek [-]

ŽK: 6. D. Šabacký .
Hráči zápasu: M. Kubín - M. Šoustal .
Místo: Pyšel. Počet diváků: 50.