--

--

11

Zápas musely rozhodnout až pokutové kopy, při kterých měla lepší nervy Admira.

Admira Praha si pozvala na své hřiště mužstvo Turnova. První poločas moc fotbalové krásy divákům nenabídl a obě mužstva odkráčela do kabin za bezbrankového stavu. Na začátku druhého poločasu se začaly dít věci. Během osmi minut padly všechny čtyři góly střetnutí. Vždy o krok napřed byli domácí borci z Admiry. Skóre v 55. minutě otevřel domácí Mošna - 1:0. Odpověď Turnova ale byla blesková, Horák si v brejku vyměnil balon s Havlem a ten byl nemilosrdný - 1:1. Turnov se však s vyrovnání neradoval moc dlouho, a těsně před hodinou hry už domácí zase vedli, když se do slitiny střelců zapsal Čácha - 2:1. Turnov ale gólově odpověděl o čtyři minuty později, když přesnou hlavičkou srovnal krok Tomáše. Do konce utkání už žádna branka nepadla a museli rozhodovat penalty. V nich rozhodla šestá série, ve které neuspěl hostující Houžvička a Admira tak vyhrála 3:2 po penaltách.