--

Velvary uprostřed týdne představily nový autobus a proti České Lípě uvolnily ruční brzdu

25. J. Kalaš , 34. M. Obrtlík , 52. J. Kalaš , 60. M. Müller , 65. J. Kalaš (p.) - 16. J. Frömmel , 42. J. Frömmel
14

Oficiální internetové stránky Velvar uprostřed týdne představily nový autobus s klubovým logem a nový přírůstek oslavili domácí fotbalisté vysokou výhrou nad Českou Lípou, kterou porazili vysoko 5:2 a upevnili si místo na čele Divize B. Fantastický zápas odehrál Jan Kalaš, který se blýskl hattrickem a zasloužil se o to, že Velvary soupeře snadno přejely.

Fotbalisté České Lípy vstoupili do utkání lépe a již po čtvrthodině hry šli do vedení, když se prosadil Jan Frömmel, který krátce před přestávkou udeřil podruhé. Ovšem až poté, co v domácím dresu vyrovnal na 1:1 Jan Kalaš a poté zápas otočil na stranu Velvar domácí kapitán Michal Obrtlík. Do kabin tak oba týmy odcházely za nerozhodného stavu 2:2.

Domácí po přestávce udělali změny v sestavě a následkem toho byla lepší hra směrem dozadu, ale především dopředu. Druhý poločas vyzněl výrazně ve prospěch Velvar, v jejichž dresu se dvakrát prosadil Jan Kalaš, který dovršil v 65. minutě z penalty hattrick, a mezi jeho dvěma góly Miroslav Müller. Velvary nakonec vyhrály s přehledem vysoko 5:2.

Slovan Velvary
Pavel Janeček (trenér): „Za druhý poločas musím své svěřence pochválit, jen nás mrzí, že jsme nedali více gólů, protože příležitosti jsme na to měli.“

J. Měsíček [-] - M. Chrobák [-] (77. L. Stýblo [-] ) , P. Šalda [-] , M. Obrtlík [-] - T. Tenkl [-] - M. Müller [-] (72. J. Křtěn [-] ) - A. Holub [-] , J. Kalaš [-] , J. Ludvík [-] (66. D. Vašut [-] ) , M. Mucha [-] (46. T. Nosek [-] ) , L. Budějský [-]