--

--

Ve středu málem skolily Vltavín, o tři dny později pak Brozany schytaly od Domažlic debakl

16

Jestli Brozany řádně potrápily Vltavín, doma tomu bylo s Domažlicemi naopak. Se soutěží se tak nováček nerozloučil nejlépe, když inkasoval čtyři branky. V součtu s velmi potupným deseti gólovým debaklem z podzimu to tedy znamená 14 inkasovaných gólů ze dvou zápasů.

Domažlice soupeře skoro k ničemu nepustily

Skóre se měnilo už po deseti minutách, když po rychlé souhře zakončoval Došlý, jehož pokus sice zaskakující obránce tečoval, balonu v cestě do brány ale nezabránil – 0:1. Další momenty patřily opět Jiskře a ta ve 20. minutě své vedení navýšila. Rychlý brejk zakončil po přihrávce z levé strany zcela volný Mužík – 0:2. Brozany prakticky neohrozily bránu, navíc v závěru poločasu se musely ubránit při dalších velmi zajímavých šancích hostů.

Došlý druhým gólem stáhl manko na Batku

Zřejmě definitivní zkázu nadělal domácím po šesti minutách druhého poločasu Došlý, když uspěl i z mírného úhlu a stáhl manko na lídra střelecké tabulky, kterého ještě stále může přeskočit – 0:3. Další direkt přišel v 74. minutě, to se po přihrávce Brauna dostal do zakončení Hejda – 0:4. V 76. minutě mohl Došlý zkompletovat hattrick, ale nebylo mu přáno. Čestného úspěchu dosáhly Brozany v 78. minutě, když se balon odrazil k Veselému a ten i s přispěním štěstí dostal balon k tyči – 1:4. V závěru pak ještě mohl uspět Slanička, jenže trefil horní tyč a konečné skóre neupravil.