9.0

--

8. Z. Sýkora , 44. V. Lecjaks , 90. M. Strejček - 41. L. Zoubek (p.) , 68. J. Krystl
29

Fotbalisté Petřínu Plzeň nebyli daleko od toho, aby na hřišti Přeštic o víkendu vybojovali alespoň bod, jenže nakonec odjeli s prázdnou. V nastaveném čase rozhodl Strejček, který se stal hrdinou domácího týmu a vystřelil mu tři body.

Přeštice měly úvod do zápasu úžasný a po necelých osmi minutách šly do vedení, když se prosadil Sýkora. Na další góly se čekalo až do závěru prvního poločasu. Zoubek v 41. minutě dokázal vyrovnat na 1:1, jenže těsně před přestávkou udeřil Lecjaks a hosté znovu prohrávali o gól.

Petřín Plzeň navzdory inkasovanému gólu do šatny nesložil zbraně a bojoval. Za svou snahu byli hosté odměněni pokutovým kopem, který 22 minut před koncem zápasu proměnil Krystl. Hráči Petřínu podruhé v zápase dokázali smazat jednobrankové manko, v 94. minutě je ale popravil Strejček, jenž vystřelil svému týmu v nastavení 3 body.