24.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Obrataň se dostává do pohody a připisuje si další vítězství

0

Velmi ofenzivní utkání mezi rezervou Obrataně a rezervou Plačkova skončilo výhrou domácích 5:3. Činili se obzvlášť útočníci Obrataně - Lukáš Vlach a Daniel Kudrnáč, kteří se postarali o všechny branky svého týmu.

Po bojovném výkonu a kvalitní hře, především ve druhé půli Obrataň zaslouženě vyhrála. Domácí šli po půl hodině hry do vedení, do poločasu však Plačkov dokázal vyrovnat. V druhé půli se domácí zlepšili a odměnou jim byli další 4 góly. Hostům se podařilo vždy snížit na rozdíl jediného gólu, v závěru to již nestačilo. V 86. minutě domácí L. Vlach vstřelil svůj třetí gól zápasu a upravil na konečných 5:3 pro domácí.

SK Obrataň
Jaroslav Přibyl, trenér Obrataně: Dnes jsme viděli poměrně vyrovnaný zápas, několikrát se nám nepodařilo udržet dvougólové vedení, ale nakonec si připisujeme zasloužené tři body.

TJ Sokol Plačkov
Jiří Hájek, trenér Plačkova B: I přes výraznou snahu jsme bohužel nedokázali vytěžit více. Kluci nehráli špatně, přesto to dnes na body nestačilo.