21.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Brankové hody pro Kamenici nad Lipou B

0

V utkání dvou rezervních týmů, Žirovnice a Kamenice nad Lipou, padlo neuvěřitelných 9 branek! S chutí si zastřílely oba týmy, lepší formu však prokázali hosté z Kamenice na Lipou a odvážejí si 3 body za výhru 6:3.

Od začátku utkání byli hosté lepší, už v 8. minutě nastřelil Filípek tyč, aby za minutu po průniku vstřelil první gól utkání. Žirovnice po chybách obrany hostů utkání obrátila, vedla dokonce 3:1, ale to bylo vše co Slavoj domácímu publiku ukázal. Hosté z Kamenice nad Lipou jasně ovládli zbytek utkání a s chutí si zastříleli, několik možností ještě nevyužili.

FC Slavoj Žirovnice B
Pavel Sosnovec, vedoucí Žirovnice B: Za stavu 3:1 jsme nepochopitelně polevili a udělali velké množství chyb v obranné činnosti. Hosté byli lepší.

TJ Slovan Kamenice nad Lipou B
Vladimír Papež, vedoucí Kamenice nad Lipou B: Od začátku jsme byli lepším mužstvem, avšak nekoncentrovaností jsme umožnili domácím se dostat do zápasů. Naše vítězství bylo naprosto zasloužené.

V. Kolář [-] - J. Mach [-] (46. D. Buchta [-] ) , J. Kešner [-] (77. J. Míčanský [-] ) , J. Omasta [-] , P. Doležal [-] - M. Plíhal [-] (46. T. Severa [-] ) , J. Metlička [-] , O. Doležal [-] (85. V. Morava [-] ) , M. Žižka [-] - M. Pokorný [-] , M. Rušil [-]

L. Hadač [-] - J. Pfaur [-] , P. Tuček [-] , A. Schober [-] , P. Klusáček [-] - D. Schober [-] (46. M. David [-] ) , P. Macháček [-] , L. Kašparec [-] (46. A. Kos [-] ) , P. Zdeněk [-] - T. Filípek [-] , J. Růžička [-] (71. D. Růžička [-] )

Hráči zápasu: M. Pokorný - T. Filípek .
Místo: Žirovnice. Počet diváků: 40.