20.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

--

Maraton konečně zabral a nasázel Čejovu 6 branek.

41. Z. Pahr , 48. B. Růžek , 65. J. Pavouk , 71. Z. Pahr , 77. Z. Pahr , 81. Z. Pahr - 79. Z. Kratochvíl
0

Maraton, díky zlepšenému výkonu v 2. poločase, porazil Čejov. Maraton si upevnil vedení v Poutník lize, naopak Čejov dále musí bojovat o udržení. Hráčem zápasu byl jednoznačně útočník domácích, Zdeněk Pahr, který vstřelil 4 branky.

Utkání bylo v 1. poločase vyrovnané. Maraton byl fotbalovější, hosté však bojovali a nechyběla jim rychlost. Důležitá byla první branka, kterou vstřelil kanonýr Pahr v 41. minutě. Branka vnesla do domácích řad klid a 2. poločas už byl jasně v jejich režii. Čejov nakonec odjížděl s vysokou porážkou 1:6. Maraton potvrdil roli favorita a lídra Poutník ligy.

FC Pelhřimov
Luboš Přech, trenér Maratonu Pelhřimov: Jsem spokojený s výkonem i výsledkem. Předvedli jsme zcela jiné nasazení než před týdnem v Počátkách.

M. Vaverka [-] - M. Podhráský [-] (46. K. Musil [-] ) , V. Beneš [-] , K. Kocián [-] , J. Kratochvíl [-] - J. Šmíd [-] (46. M. Vacek [-] ) , L. Máca [-] , M. Vaněk [-] (60. L. Vacek [-] ) , J. Pavouk [-] - Z. Pahr [-] , B. Růžek [-]