19.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Plačkov na jaře válí, Hořepník vyšel bodově naprázdno

0

Fotbalisté Plačkova mají "fazónu", vyhráli 4. utkání ze 4 odehraných v jarní části sezony a stoupají tabulkou výš a výš. Hořepníku se naopak nedaří a nepotrvzuje formu, kterou se mohl pochlubit na podzim. Skvělý zápas odehrál brankář Plačkova Havel a útočník Zemek. Hodně rozladěný byl hrající trenér Hořepníku Lapáček. Jeho komentář spolu s postřehy trenéra Plačkova, si můžete přečíst níže.

V úvodu se po ideálním centru Kašpara, prosadil hlavou Keller. Další branku přidal "benjamínek" v plačkovském dresu – Zemek. Hosté do poločasu, ve kterém byli lepším týmem, stihli pouze snížit zásluhou Moravce. Ve druhém poločase Plačkov hru vyrovnal a dvěma góly ztvrdil vítězství 4:1.

TJ Sokol Plačkov
Trenér Plačkova: První poločas jsme nebyli lepším týmem, druhá půle se mi líbila více. Svým výkonem mě potěšil brankář Havel, který tým podržel v kritických momentech.

TJ Sokol Hořepník
Jan Lapáček, trenér Hořepníku: Výsledek rozhodně nenapovídá průběhu hry, zato naplno deklaruje naší neschopnost kolem a vně soupeřovy šestnáctky. V utkání jsme byli herně lepším mužstvem, ale vzadu jsme dělali spoustu nevynucených chyb a zejména při standartních situacích si počínali nedůrazně. Mnohem bojovnější a důraznější Plačkov toho dokázal naplno využít, když všem brankám předcházely obrovské hrubky. Soupeři gratuluji k vítězství. Našim hračům (90 % z nich) „gratuluji“ k dalšímu špatnému výkonu. Oproti podzimu nejsme ve hře jednotní.

S. Havel [-] - M. Němec [-] , R. Tesař [-] , L. Palán [-] , F. Mottl [-] (15. J. Slavík [-] ) - R. Štěpán [-] , T. Keller [-] , L. Ehrlich [-] , J. Kašpar [-] - Z. Štěpán [-] , R. Zemek [-] (62. J. Trecha [-] )

J. Lapáček [-] - P. Zíka [-] (71. F. Matějka [-] ) , P. Dlouhý [-] (71. R. Filip [-] ) , R. Popelka [-] , O. Petrů [-] - P. Moravec [-] , M. Jelínek [-] , K. Elhadji [-] , V. Filip [-] , K. Agyei [-] - T. Dlouhý [-]

Hráči zápasu: S. Havel , R. Zemek .
Místo: Plačkov. Počet diváků: 70.