16.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Čejov si z Pacova odváží pětigólový příděl.

0

Domácí přehrávali svého soupeře již od prvních minut zápasu a svou převahu poprvé zužitkovali ve 39. minutě. Po dvou střídáních v úvodu druhého poločasu nabrala hra Pacova ještě více na obrátkách. Zlepšený výkon Pacovští přetavili v další čtyři góly v síti hostujícího Čejova.

Domácí mužstvo začalo oproti minulým zápasům svědomitěji a soupeře přehrávalo od prvních minut. Po pár minutách poprvé nebezpečně ohrozilo soupeřovu branku slovenské duo Rybčák L. , Gavrecký a brankář Novotný se poprvé vážně natahoval. Tato spolupráce zafungovala několikrát během první půle, bohužel pro domácí bez úspěchu. Nebezpečně střílel Rybčák Zdenko z přímého kopu ve 20. minutě, avšak dobře chytající Novotný střelu vyrazil na roh. Ve 39. min. Maršík uvolnil Přibyla, ten z první odcentroval do vápna, kde se k balónu dostal Gavrecký a chytře přehodil gólmana. Hosté zahrozili pouze jednou ze standartní situace, Zdeněk Kratochvíl ovšem mířil nad.

Druhý poločas oboustranně kopíroval průběh prvního. Po dvou střídáních hra Pacova ještě více nabrala na obrátkách a začala sklízet fotbalové ovace. V 62. minutě se po kombinaci uvolnil Kerouš, našel v náběhu Tomoviče, který s přehledem zakončil k tyči. Na 3:0 zvyšoval Rybčák Lukáš. Rozehrál s Maršíkem roh nakrátko, prošel na hranici šestnáctky a zakončil pod břevno. V 84. minutě utekl Tomovič po lajně přihrál Maršíkovi a jeho zblokovanou střelu dorazil Rybčák Zdenko. V 88. minutě završil střelecký koncert Rybčák Lukáš, který zužitkoval chytrou přihrávku od svého bratra Zdenka.

TJ Slavoj Pacov B
Jaroslav Kerouš, trenér Pacova B: Zápas byl jednoznačně v naší režii, bohužel nás celé jaro trápí proměňování šancí a týmová pohoda. Ve druhém poločase se nám začalo dařit, obrana včetně gólmana skvěle pracovala, záloha lépe kombinovala a útoku se začalo střelecky dařit. Hodně nám pomohla střídání, která ještě více oživila hru. Za mě rozhodně zasloužené vítězství, ovšem netřeba usnout na vavřínech.

T. Pistulka [-] - M. Dvořák [-] , M. Bezemek [-] , D. Podolský [-] , J. Kuran [-] - P. Šauer [-] (30. M. Kerouš [-] ) , Z. Rybčák [-] , M. Maršík [-] , J. Přibyl [-] (52. F. Tomovič [-] ) - L. Rybčák [-] , P. Gavrecký [-] (62. T. Krátoška [-] )