21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

Tři body zůstaly v Radostíně!

23

Radostín potvrdil roli favorita a porazil Dolní Rožínku.

Radostín vstřelil branku

Do zápasu Radostína s Rožínkou vstoupili lépe hosté.Byli více na balonu a jejich pohyb dělal domácím značný problém.První velkou šanci však měli domácí, po individuální akci v rohu hřiště, hráč Večeřa poslal míč do penaltového prostoru na nikým nehlídaného Kozla, ten se ale situace zalekl a nedokázal zakončit.Za pár minut se do slibné šance dostali hosté,kdy po průniku z pravé strany pálil Hille,domácí brankář střelu vytěsnil nad břevno.Hosté si poté vytvořili nějaké standardní situace,ale vyloženou šanci neměli.Domácí sice na hřišti nebyli tak aktivní,ale šance měli slibnější.Ve 33.minutě ještě nevyzrál domácí Večeřa na gólmana Horáka,ale o pět minut později se po nedůrazu hostující obrany k dorážce dostal Císař a nemýlil se.Poločas 1:0.

Domácí vstřelili další dvě branky

Ve druhé půli se aktivita hostů nezměnila,ale zakončení pokulhávalo.V 71.minutě dostal centrovaný míč domácí Toman,který si na hranici vápna poradil s s hostujícím obráncem a střílenou přihrávkou vyzval ke skórování opět Císaře.V 79.minutě dával na 3:0 Kozel po pěkné přihrávce Gregara Zdeňka.Hosté se ani za tohoto stavu nevzdávali a v 81.minutě  po chaosu v domácí  obraně nastřelili tyč.Výsledek 3:0 se již neměnil.