18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

--

Favorit vyrovnal v první minutě nastavení

12. J. Borák , 67. L. Němec , 80. M. Kalina - 8. R. Sklenář (p.) , 82. T. Padrtka , 90. M. Svoboda
38

Souboj prvního s posledním skončil v Křoví nerozhodně, když Bystřice smazala v posledních deseti minutách dvougólové manko.

První poločas skončil nerozhodně

Do utkání chtěli domácí vstoupit aktivně stejně jako minulý týden v Křižanově a navázat tak na bodový import. Bohužel v úvodu utkání domácí špatně vyhodnotili nakopnutý míč do domácího vápna, kde zahrál vysokou nohou domácí Roštínský, který tak v souboji o míč zasáhnul i hostujícího hráče a následoval z toho odpískaná penalta. Hosté penaltu s přehledem proměnili a dostali se do vedení. S domácími hráči to ale vůbec nic neudělalo a tak po několika minutách by stav vyrovnaný. Rohový kop zahrával Polonec, který našel ve vápně naběhnuvšího Boráka, který k tyči srovnal. Domácí byly i po zbytek prvního poločasu velice aktivní se spoustou brankových příležitostí.

Domácí nezvládli závěr zápasu

Úvod druhé půlky se odehrával ve stejné režii jako poločas první, avšak konečně se i domácí dočkali branek. Nejprve v 67. minutě dostal domácí do vedení L: Němec a když 10 minut před koncem zvýšil střelou na zadní tyč Kalina a domácí tak vedli 3:1, zdálo se, že vedení Křoví již udrží. Bohužel se tak nestalo, nejprve hosté v 82 minutě snížili a již v nastaveném čase po posledním nákopu hostujícího gólmana do pokutového území, kde jej domácí odvrátili pouze na velké vápno, a po několika tečích skončil míč v domácí síti a utkání tak skončilo výsledkem 3:3.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: V utkání jsme byly po většinu utkání lepším týmem a až na úvodní a poslední desetiminutovku jsme hosty do brankových příležitostí nedostávali. Zaslouženě jsme se dostali do dvoubrankového vedení, o který jsme bohužel v nastaveném čase přišli. Řekl bych, že po velmi dlouhé době jsme zahráli super utkání i týmový výkon tomu po celou dobu odpovídal a troufnu si tvrdit, že jsme dneska dva body ztratili.