Počítky vyhrály šlágr kola rozdílem třídy!

39

Počtky deklasovaly Křižanov a o bod se přiblížily prvnímu místu v tabulce.

Počítky vedly o dvě branky

Šlágr kola mezi SK Transformátor Počítky a Křižanovem se odehrál na slušně připraveném hřišti. Od úvodního hvizdu se hrálo vyrovnané utkání plné osobních soubojů. Křižanov byl ovšem nebezpečnější a vytvořil si několik zajímavých šancí. Všechny je zlikvidoval skvěle chytající David Šobej, nebo v případě střely Těšíka zachránilo domácí břevno. První branka padla ve 22. minutě. Lukáš Sláma našel milimetrovou přihrávkou Romana Halamku a ten už neměl problém poklidit míč do branky. Hned o dvě minuty později utekl hostující obraně Roman Halamka a byl faulován. Pro hosty bylo ještě hůř, protože byl faulován ve vápně a kopala se penalta. K té se postavil Patrik Ločárek a na dvakrát překonal Bajera. Počítky vedli 2:0. Hosté zbraně nesložili, ale perfektně kopnutý trestný kop Buriana skvěle zlikvidoval David Šobej.

Kuřítko nasázel tři branky za osm minut

Do druhého poločasu vstoupil úplně jiný Křižanov, než který byl viděný v prvním poločase. Domácí tým si vytvářel jednu šanci za druhou a také přidával branky. Bylo jen otázkou, na jakém skóre se výsledek utkání zastaví. Třetí branku přidal František Toman, který zužitkoval Ločárkovu přihrávku. Čtvrtá branka padla v 62. minutě, kdy František Toman Potrestal vyběhnutí Bajera a přesným lobem z půlky hřiště dal svůj druhý gól v utkání. Další tři branky vstřelil Martin Kuřítko, který jakožto střídající hráč dělal hostující obraně velké problémy. Poslední branku vstřelil Patrik Ločárek, který neměl problém poklidit míč do poloprázdné branky hostů. Počítky vyhráli 8:0 nad Křižanovem, který zejména v prvním poločase podal výborný výkon.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček: Jsem rád za výhru. V prvním poločase byl Křižanov velice nepříjemný a měl i více gólových situací. Oproti minulému týdnu se nám dnes dařilo proměňovat šance.