10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , 2014-2015

--

Jiřice B slaví postup do III. třídy

17. M. Och , 22. P. Hložek , 25. V. Domin , 28. D. Čepl , 56. J. Hrůza
0

Zápas dvou "béček" - Jiřic a Plačkova vyzněl jednoznačně pro domácí Jiřice. Vítězství se rodilo již v 1. poločase, kdy domácí vstřelili během 11 minut 4 branky a bylo jasné, kdo odejde ze zápasu jako vítěz. Jiřice tak slaví postup do III. třídy. Před Hněvkovicemi zvítězily o 4 body.

Ráz utkání dal 1. poločas, kdy byly Jiřice jednoznačně lepší a dostaly se do vedení 4:0. V 2. dějství se zápas spíše dohrával. Důkazem je neudělení ani jedné žluté či červené karty.

SK Jiřice B
Stanislav Sadský, vedoucí týmu Jičřic B: Podali jsme lepší výkon než proti Hněvkovicím a zaslouženě jsme vyhráli.