18.kolo, Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , 2014-2015

--

Rozjetý Častrov opět vítězně, skvělé odpoledne pro Drbala

2. P. Drbal , 13. J. Rešl , 36. P. Drbal , 51. P. Drbal - 20. M. Vlach , 81. M. Vlach
0

Častrovský útočník Pavel Drbal vstřelil hattrick a položil tím základ k vítěství svého týmu nad Obrataní v poměru 4:2. Za hosty se dvakrát trefil Vlach.

Poslední domácí zápas sezóny chtěli domácí potvrdit formu z posledních zápasů a již ve druhé minutě šli do vedení. Tato branka domácí nastartovala a celý první poločas byli jednoznačně lepší tým. Hosté snížili z ojedinělé šance a po zmatku v domácí obraně, jinak se k brance domácích nedostávali. Ve druhé půli si domácí hlídali náskok a zakončili jarní část vítězstvím. Hattrickem se blýskl domácí Pavel Drbal.

TJ Sokol Častrov
Jan Lepeška, vedoucí Častrova: Kluci doma potvrdili, že jdeme poslední zápasy nahoru. Máme stejně jako minulé kolo tříbrankového střelce. Jednoznačně spokojenost.

SK Obrataň B
Miroslav Holub, trenér Obrataně B: Hráli jsme mizerně a domácí zaslouženě vyhráli.

J. Aldorf [-] - J. Fuxa [-] , M. Marek [-] , M. Votruba [-] , M. Fojt [-] - P. Lapka [-] , J. Houška [-] , V. Bečka [-] , J. Pomikáček [-] - J. Rešl [-] , P. Drbal [-] (56. A. Karas [-] )

P. Podsklan [-] - J. Zíka [-] , A. Pařil [-] , T. Lhotský [-] (57. J. Kalina [-] ) , M. Buček [-] - P. Šimek [-] , R. Flígr [-] , Z. Horský [-] - M. Plášil [-] , T. Cudlín [-] (46. P. Kudrnáč [-] ) , M. Vlach [-]

ŽK: 83. J. Kalina .
Hráči zápasu: P. Drbal - R. Flígr .
Místo: Častrov. Počet diváků: 40.