19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Kozmice rozhodly v samém závěru

52. T. Tsiolas , 67. O. Lesniak , 86. A. Babušík , 88. T. Gai - 59. V. Zezulka (p.) , 65. J. Cieciotka
9

Po bezbrankové poločasu se vedení ujaly vedení Kozmoce. Dolní Lhota ale dokázala skóre otočit. Kozmice však velmi záhy srovnaly a v posledních čtyřech minutách dvěma góly skolili Lhotu.

TJ Sokol Kozmice
Rudolf Bochňák (kapitán): Prvních patnáct minut patřilo nám, měli jsme gólově šance které jsme neproměnili, poté soupeř převzal aktivitu a do poločasu byl více na míči a vypracoval si řadu šancí které buď zlikvidoval brankář, nebo soupeř neměl štěstí. Poločas skončil 0:0. Druhý poločas začal podobně a gólově šance přibývali na každé straně. Šli jsme do vedení ale soupeř brzy vyrovnal. Poté šel po penaltě do vedení, ale velmi brzy jsme srovnali na 2:2. Šancí na každé straně bylo nebývale mnoho , ale gól na 3:2 jsme dali my a hned vzápětí jsme dali na 4:2. Zápas nabídl spousty šancí gólových a diváci měli vše. Dopadnout to mohlo všelijak, ale 3 body bereme my .

M. Bortlík [-] - K. Matysík [-] , M. Remeš [-] , J. Jiričný [-] , R. Bochňák [-] , A. Herák [-] (66. O. Lesniak [-] ) , T. Tsiolas [-] , A. Babušík [-] (87. P. Sládek [-] ) , T. Gai [-] , P. Tomis [-] (83. J. Burda [-] ) , J. Holeček [-]