15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , 2014-2015

--

--

Třešť C zaslouženě vyhrála v Obratani

0

Tým z Třeště se dostává do formy a po Žirovu to odnesla Obrataň. Domácí se sice ujali vedení, více toho však neukázali a před domácím publikem si připsali porážku 1:4.

Domácí se dostali po pěkné akci do vedení, krásnou ranou zavěsil Flígr. Od té doby byli lepším týmem hosté. První gól Třeště padnul přímo z rohu, když domácí hráč stojící u tyče nedokázal odehrát balón. Hosté šli během chvíle do vedení, vlastní gól si vstřelil po přímém volném kopu domácí obránce. V závěru prvního poločasu přidali hosté z rychlého protiútoku další gól. V druhém poločase chtěli domácí otočit zápas, chvílemi i soupeře zatlačili. Třešť si však zápas pohlídala a přidala ještě jeden gól. Zkušený tým z Třeště si odehrál to, co potřeboval a zaslouženě odváží tři body.

SK Obrataň B
Miroslav Holub, trenér Obrataně B: Kluci nehráli to, co jsme si řekli a na hře to bylo vidět. Dali jsme 3 góly, bohužel pouze jeden padnul do správné branky.

TJ Slavoj Třešť C
Petr Jelínek, hráč Třeště C: Předvedli jsme dobrý výkon a potrestali chyby domácích. Zasloužené 3 body.

F. Vilímek [-] - M. Vlach [-] , A. Pařil [-] , M. Vesecký [-] , J. Zíka [-] - M. Buček [-] , L. Polanecký [-] , R. Flígr [-] (70. M. Bezděk [-] ) - T. Lhotský [-] (10. P. Kudrnáč [-] ) , R. Buchar [-] , Z. Horský [-] (46. P. Podsklan [-] )

J. Bachman [-] - P. Jelínek [-] , J. Nechvátal [-] , L. Mikeš [-] , M. Hochman [-] (5. T. Veselý [-] ) - M. Maryška [-] , P. Kubala [-] , S. Bartůšek [-] , Z. Růžička [-] - Z. Vašek [-] , J. Novák [-]

Hráči zápasu: F. Vilímek - L. Mikeš .
Místo: Obrataň. Počet diváků: 40.