15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Malé Hoštice přejely Chomýž

11

report...

Hoštice v Chomýži hned od počátku byly pány na hřišti. Už po čtyřech minutách zlikvidoval střelu Baďury brankář Cocher. V 9. minutě zatáhl balon po pravé straně Mlýnek, a jeho centr přetavil v branku placírkou Baďura – 0:1. Domácí vyrovnali po půlhodině hry, když Honka již držel balon v rukavicích, ale Juchelka mu ho patou vykopl a doklepl do kasy – 1:1. Hostům vrátil vedení deset minut před pauzou, když Bartošek vydláždil klasickou českou uličku na Baďuru, který zakončoval k tyči – 1:2. Ze startu druhé půle zasadily Hoštice Chomýži dvojité KO. Nejdřívě využil zaváhání domácího gólmana Stříbný, který doklepával balon do prázdné brány – 1:3. V 50. minutě vybojoval míč na pravé straně Klinger a Baďura po jeho uzavřel hattrick – 1:4. Definitivní podobu výsledku pak dal v poslední minutě po nahrávce Klingera Staníček – 1:5.