14.kolo, Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , 2014-2015

--

--

--

--

Žirov B nezvládl závěr utkání, hrdinou se stal střídající útočník Třeště - Roman Krch.

37. L. Mikeš , 50. M. Hochman , 76. R. Krch , 81. R. Krch , 83. J. Janák , 86. R. Krch - 28. L. Morava , 60. T. Hlavička
0

Žirovská rezerva hrála s Třeští C vyrovnanou partii zhruba 75 minut. Poté domácí vstřelil branku na 3:2 a hosté se sesypali jako hromádka z karet. Výjimečný výkon podal domácí útočník Krch, který nastoupil v 59. minutě a vstřelil hattrick. Premiérovou branku v kariéře vstřelil hostující útočník Hlavička, který má registrační průkaz necelý týden.

Dvě třetiny utkání držela žirovská rezerva posílená třemi hráči "A" mužstva s Třeští C krok. Hosté se ujali vedení po střele Moravy. Domácí vyrovnali z hraničního ofsajdu na 1:1. Třešť C byla v 2. poločase lepším týmem. Dostala se do vedení po rohovém kopu. Hosté reagovali a vyrovnali díky kombinaci Hány s Hlavičkou. Tomáš Hlavička vstřelil svůj první gól v kariéře. Utkání rozhodla 76. minuta, kdy po zbytečném faulu kopali domácí pokutový kop, který proměnil třígólový útočník domácích Krch. Tento gól zlomil odpor hráčů ze Žirova a závěr se proměnil v koncert hráčů domácích, kteří přidali další 3 branky a zvítězili 6:2.

TJ Slavoj Třešť C
Petr Jelínek, vedoucí Třeště C: Hráli jsme proti lepšímu týmu než na podzim, kdy jsme vyhráli 7:0. Posledních 20 minut bylo jasně v naší režii.

TJ Střepina Žirov B
Jiří Nacházel, trenér Žirova B: Škoda závěru utkání, kdy jsme obdrželi 4 branky. Výsledek je pro nás možná až příliš krutý.

J. Bachman [-] - J. Nechvátal [-] , M. Maryška [-] , S. Bartůšek [-] , L. Rod [-] - L. Mikeš [-] , M. Kubů [-] (53. J. Pittner [-] ) , M. Hochman [-] , M. Jelínek [-] - P. Jelínek [-] (59. R. Krch [-] ) , J. Janák [-]

M. Daněk [-] - L. Vítů [-] (73. J. Bína [-] ) , P. Bratrů [-] (77. P. Rous [-] ) , J. Skala [-] , J. Cvrček [-] - D. Němec [-] , P. Jonáš [-] (67. J. Blažek [-] ) , L. Morava [-] , J. Nacházel [-] (46. S. Hána [-] ) - J. Hána [-] , P. Novotný [-] (40. T. Hlavička [-] )

ŽK: 24. M. Maryška , 29. L. Rod - 42. L. Morava , 56. L. Vítů , 57. D. Němec , 80. J. Hána .
Hráči zápasu: R. Krch - T. Hlavička .
Místo: Třešť. Počet diváků: 50.