24.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

Malé Hoštice vezou plný počet bodů z Kylešovic

12

Na umělé trávě v Kylešovicích se nehraje nikomu snadno. Tentokrát však utkání hostům sedlo dokonale a odvezli si všechny 3 body.

K vidění moc pohledných situací nebylo

Vzhledem k umělé trávě, na které se utkání konalo se nedal čekat nějaký pohledný fotbal. Oba celky se s netradičním povrchem nejprve seznamovaly. Hostům se však jedna z ojedinělých pohledných akcí podařila dovést do zdárného konce, když se v 11.minutě prosadil po dlouhém autu Šafarčík. Celý poločas utkání připomínalo spíše bitvu a nedalo se říci, že by jeden z týmů měl nějakou výraznější převahu. Domácí hrozili především z rohů a po jednom z nich se jim podařilo nastřelit tyč brankáře Honky. Druhou trefu pak zapsal po spolupráci se Šafarčíkem Baďura a to ve 37.minutě.

Malé Hoštice zvýšily vedení

Ve druhé půli domácí tlačili, tvořili si šance, ale chyběl jim v zakončení kousíček pověstného srdíčka. To však nechybělo hostům když o osudu utkání v 81.minutě rozhodl svým druhým gólem opět Šafarčík a uzavřel tak skóre na 0:3.

TJ Slavia Malé Hoštice
Erik Klinger: Nebyl to moc líbivý fotbal, bylo tam hodně nepřesností na obou stranách. Bylo to ale hodně způsobeno terénem, který byl v hodně špatném stavu. Jinak domácí hrozili z breaků, ale žádný z nich neproměnili. My jsme měli šancí docela dost, hlavně v prvním poločase asi 4 tutovky, ale nakonec jsme dali první gól z dlouhého autu No a v druhém poločase domácí trochu přidali, takže si vytvořili i nějaké šance, ale bez úspěchu a my jsme si pojistili výhru druhým a třetím gólem