16.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

0

Souboj Žimrovic a Hradce nad Moravicí přineslo celkem osm branek a diváci se rozhodně nenudili.

Gólově bohatý první poločas

Hned v úvodu se po centru prosadili hosté, kdy po centru se hlavou prosadil Holuša. Domácí odpověděli o chvíli později, kdy se k míči dostal Dominik Machura a srovnal. Ve 12. minutě se po chybě obrany hostí dostal k míči Dominik Machura a poslal míč k tyči. Ve 28. minutě se opět po centru prosadili hosté. Ve 36. minutě se po centru dostal k míči David Hertel a prostřelil gólmana. Ve 41. minutě uzavřel poločasové skóre Dominik Machura 4:2.

Spousta zahozených šancí, góly však padaly i nadále

Ve druhém poločase zahodili šance domácí Lukáš Škrobánek, Daniel Kuděla, Martin Rusňák a David Hertel. V 83. minutě vybojoval míč Lukáš Škrobánek a prostřelil gólmana hostí. O minutu později chybovali domácí a hostující hráč obešel i gólmana domácích a zavěsil. Domácí vyhráli v poměru 5:3.