16.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

Soupeři se rozešli smírně

0

Ludgeřovice se dostaly brzy do vedení. Jakubčovice vyrovnaly těsně před přestávkou a devět minut před koncem se ujaly vedení. Ludgeřovice ale o čtyři minuty později vyrovnaly.

V Jakubčovicích nad Odrou se zrodila poměrně spravedlivá remíza. Hosté přitom zažili pohádkový začátek zápasu. Po necelých pěti minutách proměnil Bělan domácí zadáky ve slalomové tyče a Zoubek s přehledem překonal gólmana Bučka – 0:1. Jakubčovice pak zvýšily obrátky, což se jim vyplatilo těsně před přestávkou. Po rohovém kopu se opřel do odraženého míče Schreier a krásným volejem vyrovnal na poločasových 1:1.

Ve druhém dějství se drbal za ušima střídající Martiník, protože fauloval uvnitř šestnáctky, ale ludgeřovický brankář Hájek penaltu zpacifikoval. V 81. minutě si vybral smolnou chvilku Zoubek, neboť nepříjemně tečoval přímák domácích. Hájek sice ještě stačil zasáhnout, ale od dobíhajícího Fertála se balon dokutálel do sítě – 2:1. Ludgeřovice ovšem nepropadaly panice, když v závěru přitopily pod kotlem. Cenný bod jim zajistila parádní dělovka Horáka, který ze dvaceti metrů propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:2.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: „Dali jsme rychlý gól a do patnácté minuty to vypadalo na naše hladké vítězství. Pak se ale domácí zlepšili, když nám dělaly problémy jejich křížné balony nakopávané do křídel. Jakubčovice dokonce otočily skóre, takže bod nakonec bereme. Remíza zhruba odpovídá průběhu utkání. Nebyl to moc kvalitní fotbal.“