28.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Derby pro Frenštát

7

Nedělní partii však zahájila lépe bílovecká družina trenéra Štverky, která se vypracovala několik rohových kopů včetně šance Filipa Tomáška, kterou hasil na poslední chvíli Bednář. Když pak Beskyd přečkal i další nebezpečné možnosti soupeře, přišel po půl hodině s vedoucí trefou. Po křídelní akci naservíroval Kovář míč před branku Střelcovi, který se zblízka nemýlil.

Frenštátští byli rázem a závěr první půle byl pak v jasné režii domácích. Nejprve vychytal Bartoňům samostatný únik Chvěja, ale ještě z téže akce si našel míč za šestnáctkou Střelec a jeho parádní rána skončila až v šibenici bílovecké branky.

Za další dvě minuty už domácí fandové slavili náskok 3:0, když po rohu kapitána Špačka vychytal hlavičku Bednáře Chvěja, ale dorážející Gillar už s pomocí břevna dopravil míč do sítě. Beskyd už se pak po změně stran soustředil na uhájení třígólového náskoku, který se neztenčil ani po nenápadné střele Ronce, která skončila na tyči, či po hlavičce Kryštofa Kotrly.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
L. Blabla [-] - A. Plachký [-] , A. Marek [-] (90. P. Julínek [-] ) , R. Vaverka [-] , P. Střelec [-] (88. T. Mičulka [-] ) , Z. Vokáč [-] , J. Kovář [-] (83. P. Hajník [-] ) , R. Gillar [-] (69. V. Jurek [-] ) , J. Bednář [-] , R. Špaček [-] , M. Bartoň [-]