27.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Soupeři se rozešli smírně

9

report..

„Možná se ten bodík bude nakonec hodit, ale nemohu se zbavit dojmu, že jsme tady měli vyhrát,“ prohlásil úvodem trenér Těšína Lubomír Luhový.

Jeho tým odstartoval další cestu na své záchranářské misi aktivně, ale proměňovat šance, to byla v tomto utkání jeho slabina. „Nejen v tomto,“ pousmál se Luhový. „Máme s tím problém dlouhodobě. Koncovka nás sráží, jen v první půli jsme mohli dvakrát třikrát skórovat, místo toho jsme v závěru poločasu inkasovali,“ kroutil hlavou Luhový.

Ani start do druhé části jeho svěřencům nevyšel. Střelec Váňa poslal roh před bránu Těšína tak šikovně, že Kublákovi stačilo nastavit nohu. A nejspíš by balon doputoval do brány i bez jeho teče.

Hosté pak přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a povedlo se jim aspoň vyrovnat. Na 2:2 srovnával sedm minut před koncem šutér Kiška.

„Čeladná nám umožňovala svým pojetím hry řadu akcí, jenže jsme je trestuhodně zahazovali. Také ve druhé půli jsme byli málo produktivní, ale aspoň díky za ten bod. Příště musíme koncovku jednoznačně zlepšit,“ varuje Luhový před tím, aby Těšín po zmrtvýchvstání nezabředl znovu do sestupové kaše.