23.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Vratimov spadl opět na poslední pozici - FOTO

10

Vratimov přijel do Polanky s ambicemi uhrát nějaké body, jelikož se po vítězství Českého Těšína opět propadl na dno tabulky.

Vyrovnaný první poločas přinesl pouze břevno

Vratimov přijížděj na půdu asi nejnevyzpytatelnějšího soupeře tabulky - do Polanky. Utkání začalo v dobrém tempu a domácí si vytvořili mírný tlak, z kterého vyplynul faul a standardní situace. K té se v 10.minutě postavil Miko, avšak míč namířil jen do břevna. Běžela 18. minuta utkání kdy se do první vážné šance dostali vratimovští, avšak J. Pešek svou šanci nevyužil a nastřelil jen brankáře Řehulku. První půle jinak připomínala spíše boj, než pohledný fotbal, a tak se týmy odebraly do kabin za stavu 0:0

Individuální chyby srazily hosty do kolen

Druhý poločas začal v podobném rytmu jako skončil ten první, tedy vyrovnaný duel na obě strany. Avšak tentokrát se začalo pohybovat i skóre a to konkrétně v 53. minutě kdy zahrávali domácí přímý volný kop a Klimsza neuhlídal hlavičkujícího Mašlanku, který otevřel skóre 1:0. V 68.minutě využil kiks hostující obrany Ševčík, který obešel i brankáře Jurase a zvýšil na 2:0! O minutu později centroval opět Ševčík, který hledal opět Mašlanku, avšak Juras vytáhl skvělý zákrok! V 78.minutě se zrodila akce domácích po ose Šindler - Uher - Mašlanka, kterou střílející Miko nevyužil. V 82.minutě už bylo o osudu utkání jasno, a to když Šindler prošel s míčem od půlky hřiště a předložil jej Mašlankovi a ten přidal svůj druhý zásah v utkání 3:0. V závěru utkání moh skóre navýšit Bartoš, ten ale minul.