22.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Polanka trápila lídra soutěže - FOTO + Sestřih

11

Dětmarovice přijely jakožto lídr soutěže do Polanky s vidinou zisku dalších tří bodů. Na ty se však nadřeli asi víc, než sami hráči čekali.

První poločas byl vyrovnaný

Úvod zápasu vyšel hostům, hned ve 2. minutě vyrazil Řehulka střelu, ke které doběhl jako první Macko. O dvě minuty později zakončoval centr z pravé strany Kondzionka hlavou těsně nad branku. Domácí poprvé zahrozili v 9. minutě Ševčík nahrál Skřehotovi, ten poslal dlouhý balón na Mika, který z hranice šestnáctky trefil břevno hostující branky. Ve 13. minutě vybojoval míč Ševčík proti Derikovi, z úhlu levé strany střílel proti Stachovi, který jeho pokus vyrazil na roh. Ve 22. minutě poslal uličku mezi obránci Gajďok na Mašlanku, který z jedné prostřelil brankáře hostí.  V 37. minutě vybojoval Gajďok míč na útočné polovině, přihrál na nabíhajícího Mika, kterého zakřižoval Kuřusta a zabránil mu v zakončení.

Macko skóroval v poslední minutě

Druhý poločas začal náporem domácích. Mašlanka v 48. minutě poslal do běhu Druláka, který poslal míč podél brankáře hostí a s pomocí drnu se míč odrazil od tyčky do branky. V 53. minutě střílel z pravé strany Ševčík, tečovaná střela so odrazila ke Gajďokovi, jehož rybičku chytil Stach. O minutu později střílel Ševčík z přímého kopu těsně nad branku. V 68. minutě šel sám Drulák z pravé strany a tentokrát trefil připraveného brankáře. O 3 minuty později nahrál Drulák Mašlankovi, ten poslal míč na Gajďoka, jenž střílel opět do prostor kde stál připravený Stach. V 81. minutě hosté vyrovnali, střídající Zahatlan nacentroval míč před branku, ten se odrazil na šestnácku k nabíhajícímu Škutovi, který propálil všechny stojící hráče před ním. V 90. minutě pak hosté dokonali obrat, postupným útokem nacentroval Jan Uher na nabíhajícího Macka a ten završil na konečných 2:3.