21.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Beskyd má na kontě první jarní výhru

8

report..

Frenštátští měli v Šenově parádní nástup, když si už v 8. minutě připsal premiérový zásah v dresu Beskydu zkušený Mičkal, jenž zúročil centr Vaverky přesnou hlavičkou. Bývalý hráč Synotu či Jablonce se pak připomněl i druhým zásahem, když odražený balón umístil přesně k tyči. Domácí udeřili až z první vážnější akce, když ve 34. minutě snižovali na 1:2.

Klíčový okamžik střetnutí přišel v 65. minutě, když centr hostujícho Gillara domácí brankář Janča vyrazil, ale míč si našel právě Špaček, jehož přesná dorážka znamenala důležitý náskok dvou branek - 1:3. Záhy však přišla pro Frenštát komplikace, když za strčení do soupeře uviděl přímo červený kartón Gillar. Defenziva Beskydu, ve které zraněného Bednáře velmi dobře zastoupil Štika, však Šenovu nedovolila zdramatizování výsledku a naopak to byl navrátilec do frenštátské sestavy Střelec, jenž přidal po samostatné akci definitivní štempl na triumf Frenštátu - 1:4.

SK Šenov
J. Janča [-] - L. Svoboda [-] , M. Maleňák [-] , O. Stařičný [-] (84. J. Stibor [-] ) , M. Koďousek [-] , M. Vedlich [-] , M. Aniol [-] (46. F. Košťál [-] ) , J. Kopel [-] , J. Hanauer [-] , L. Toral [-] (32. M. Stehlík [-] ) , V. Babič [-]

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
L. Blabla [-] - R. Špaček [-] , A. Plachký [-] , J. Štika [-] , R. Vaverka [-] , P. Střelec [-] (80. V. Jurek [-] ) , Z. Vokáč [-] , J. Kovář [-] , J. Mičkal [-] (84. M. Bartoň [-] ) , R. Gillar [-] , A. Marek [-] (89. P. Julínek [-] )

ŽK: 39. M. Koďousek , 68. L. Svoboda , 78. V. Babič - 12. J. Kovář , 14. Z. Vokáč , 59. A. Plachký . ČK: 68. R. Gillar .
Počet diváků: 138. Rozhodčí: ČECHÁČEK Petr - SMETANA Patrik, VIDLIČKA Daniel.