20.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Polanka dostala čočku od Čeladné - FOTO

67. D. Uher - 30. M. Váňa , 39. O. Walder , 65. M. Váňa , 75. M. Váňa , 80. M. Váňa
8

Sedmá Polanka přivítala šestou Čeladnou. Pohled na tabulku sliboval vyrovnaný duel, avšak opak byl pravdou

Pohodlné vedení hostů v poločase

Polanečtí měli první šanci ve 2. minutě, po faulu na Gajďoka zahrával přímý kop Ševčík, ale trefil branku těsně mimo. Hosté zahrozili v deváté minutě, po chybě v rozehrávce domácích prošel Walder před šestnáctku, nahrál volnému Markovi Váňovi, jehož tečovanou střelu Řehulka chytil. O minutu později šel sám na Řehulku Baran, jeho pokus Řehulka vyrazil. Ve 29. minutě potrestali hosté další chybu v rozehrávce domácích a Marek Váňa přesnou střelou zpoza šestnáctky otevřel skóre utkání. V 38. minutě už to bylo 0:2, průnik hostů po levé straně mezi domácími obránci zakončil Walder.

Martin Váňa dokonal hattrick

Do druhého poločasu udělali Polanečtí změnu, Robin Bartoš střídal Surovce a postavil se na stopera, jmenovec Roman šel pak do útoku. V 60. minutě po přímém kopu Mika zakončoval Roman Bartoš hlavou nad. O tři minuty později zahrál roh na krátko Ševčík s Mašlankou, první jmenovaný poslal centr před brankou hostů na volného Gajďoka, který z malého vápna trefil hlavou Preisnera. Pravidlo: „Nedáš, dostaneš!“ se ukázalo hned o minutu později. Martin Váňa kopal přímý kop a zvýšil na 0:3. V 71. minutě pak musel být vystřídán Uher, kdy po souboji utržil krvavé zranění v obličeji. Martin Váňa pak do konce zápasu dovršil hattrick, kdy zakončoval brejkové situace hostí. Mohl vsítit i čtvrtou branku, ale Řehulka mu jeden pokus vyrazil na roh. Polanečtí po nepřesvědčivém výkonu tak prohráli 1:5.