19.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

--

Šlágr kola rozhodl Jan Vlach

7. . Chvála , 10. J. Vlach , 70. J. Vlach , 90. J. Filípek - 18. V. Prchal , 28. V. Prchal
0

Souboj o čelo tabulky vyzněl lépe pro Černovice B. které porazily Lukavec v poměru 4:2. Rozdílovým mužem zápasu byl hráč "A" týmu Černovic - Jan Vlach, který zaznamenal dvě branky.

Obě mužstva na mokrém trávníku hrála svižný a pohledný fotbal, tlačila se zejména do zakončení. Domácím pomohla již v 7´chyba hostujícího brankáře Ludvíka, kterou využil zkušený Chvála, o 3 minuty později navýšil vedení domácí Vlach. Ještě do přestávky nejprve Václav, po té Vojtěch Prchal zajistili lukaveckým fotbalistům nerozhodný stav utkání. I ve druhém poločase pokračovala vcelku vyrovnaná hra obou kolektivů, na góly se čekalo až do 70´ hry, kdy opět Vlach uvolněný na hostování ze Slavoje Pacov a po té mladičký Filípek stanovili konečný výsledek utkání.

TJ Sokol Černovice B
Miloš Tille, trenér Černovic B: Po celé utkání o čelo tabulky byla hra vyrovnaná. Nakonec byli šťastnější domácí fotbalisté. K vítězství nemalou měrou přispěl Honza Vlach, pendlující z „A“ týmu Černovic.

K. Vošahlík ml. [-] - P. Jůn [-] , L. Mach [-] (81. M. Tille [-] ) , V. Hůlka [-] (46. P. Krejčí [-] ) , J. Bohuslavický [-] - J. Vlach [-] (90. P. Matoušek [-] ) , V. Novák [-] (66. M. Mazanec [-] ) , V. Míka [-] , J. Tikal [-] - J. Míka [-] , . Chvála [-] (46. J. Filípek [-] )