15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

--

--

Nový Rychnov si otevřel střelnici v zápase proti Želivu

0

Jednoznačným výsledkem skončil zápas mezi rezervou Nového Rychnova a Želivem. Výsledek je možná až příliš krutý vzhledem k průběhu. Domácí dnes měli kvalitu ve finální fázi. Dařilo se zvláště ofenzivně laděným hráčům domácích Neprašovi a Faltýnkovi ml. Nový Rychnov se posunul na 2. místo tabulky o bod za vedoucí Lukavec.

Skóre utkání otevřel z pokutového kopu Nepraš. Penalta se kopala po faulu na Loskota. Ve 30. minutě napřáhl Faltýnek a trefil šibenici branky, kterou tentokrát hájil želivský Thomaier - 2:0. Nepraš zaznamenal svůj druhý gól, tentokrát po dorážce. V prvním poločase se trefil ještě Římal, který dal krásnou branku. Záložník Nového Rychnova vystřelil z 20 metrů a balon skončil po odrazu od břevna za brankovou čárou. Ve druhém poločase se zápas dohrával. Trefil se podruhé Faltýnek ml. a z pokutového kopu Barták. Nejlepším hráčem byl syn trenéra Jiří Nepraš.

TJ Start Nový Rychnov B
Jiří Nepraš, trenér Nového Rychnova B: S výsledkem jsem spokojený. Dařilo se nám střelecky.