14.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

--

--

Další remíza vyrovnané soutěže

0

Minulé kolo III. třídy bylo zcela remízové, tentokrát tři zápasy ze čtyř skončily dělbou bodů. Svědčí to o vyrovnanosti soutěže. Remíza byla k vidění i v Mnichu, kam zavítala rezerva Budíkova.

První poločas patřil zkušenému týmu Budíkova. Hosté se dokázali prosadit ve 27. minutě, kdy se trefil Žáček. Do druhé půle nastoupili domácí daleko aktivněji a hru vyrovnali. Hosté přijeli pouze 11 hráčích a s ubíhajícími minutami jim docházeli síly. V 55. minutě Fryc vyroval na 1:1. Náhradníci, kteří nastoupili za domácí od začátku utkání nedokázali plně zastoupit zraněné hráče a odráželo se hlavně ve hře směrem dopředu. Utkání skončilo zaslouženou remízou.

TJ Sokol Mnich
Jiří Šimeček, sekretář Mnichu: Jsem velmi zklamaný s hrou dopředu. Vypracovali jsme si málo šancí.

TJ Rovnost Budíkov B
kapitán Budíkova: Výsledek je spravedlivý. Náš technický tým nedokázal předvádět "svoji" hru.

M. Šimeček [-] - M. Fryc [-] , P. Koukal [-] , M. Procházka [-] , M. Voda [-] - J. Dvořáček ml. [-] (46. M. Vaněk [-] ) , D. Štangl [-] , P. Motyčák [-] , P. Novotný [-] - M. Hrdlička [-] , M. Cabaj [-] (77. J. Dvořák st. [-] )

M. Havel [-] - M. Vodrážka [-] , T. Janák [-] , J. Prokop [-] , V. Haman [-] - M. Kovář [-] , J. Novák [-] , R. Pokorný [-] , A. Koubek [-] - F. Žáček [-] , J. Šárovec [-]

ŽK: 55. T. Janák .
Hráči zápasu: M. Fryc , M. Voda - M. Kovář .
Místo: Mnich. Počet diváků: 45.